O nas

Profesjonalny zespół i wieloletnie doświadczenie

Firma Kompresortechnika powstała w 2008 roku. Doświadczenie zdobyte w trakcie kilkunastoletniej pracy w serwisie jednego z wiodących producentów sprężarek pozwoliło nam  na budowę firmy stosującej najlepsze rozwiązania oraz doskonałą, profesjonalną organizację w trakcie prowadzenia usług serwisowych.

  • Usługi serwisowe i remontowe - świadczymy usługi w zakresie serwisu i remontów sprężarek śrubowych oraz urządzeń do oczyszczania sprężonego powietrza produkowanych przez firmy: Kaeser Kompressoren, Atlas Copco, Renner, Beko Technologies, Donaldson, Hankinson.
  • Sprzedaż i wynajem - zajmujemy się sprzedażą urządzeń nowych i używanych, sprzedażą części zamiennych oraz kompleksową budową instalacji. Oferujemy sprężarki do wynajęcia.
  • Pomiary i doradztwo - wykonujemy specjalistyczne pomiary. Służymy pomocą i doradztwem w doborze rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Odzysk ciepła dostosowujemy układy olejowe kompresorów śrubowych do odzysku ciepła.

Naszym celem jest optymalizacja kosztów klienta oraz utrzymanie maszyn w stanie bezawaryjnym.
Ofertę kierujemy do firm stosujących sprężone powietrze jako nośnik energii w procesach produkcyjnych i innych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, usługowymi, komunalnymi, szpitalami i gabinetami dentystycznymi.
Naszymi klientami są zarówno duże międzynarodowe korporacje jak i średnie i małe firmy.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie maszyn oraz wszystkie wymagane uprawnienia i kwalifikacje. Decydując się na wybór naszej firmy możecie Państwo być pewni obsługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Referencje